Ekspedycja Smaków w Pile
20.12.2017

Za nami już kilkadziesiąt zrealizowanych „Ekspedycji smaków” w ramach programu. Szkoły oraz Społecznicy realizujący wycieczki, dzielą się z nami swoimi wrażeniami z nietypowych zajęć o zdrowym odżywianiu. Jeżeli bierzecie udział w naszym programie i chcecie, żeby historia Waszej „Ekspedycji” znalazła się na stronie programu wyślijcie nam swoją relację :)

Swoją wycieczkę podsumowała Pani Magdalena Gacka, Społeczniczka ze sklepu Tesco (Piła), która realizowała „Ekspedycję” z klasą I „a” ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim:

„Dzieci były bardzo ciekawe, otwarte i zaangażowane w Ekspedycje, zadawały mnóstwo pytań dotyczących nie tylko Ekspedycji, ale funkcjonowania całego sklepu. Bardzo smakowały im przygotowane przez nas bakalie, warzywa oraz jogurty, które sami mogli sobie przygotować. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych zgadywankach, a także chętnie odpowiadały na pytania dzieląc się swoimi doświadczeniami i zdobytą wiedzą z domu bądź szkoły. Jednakże największym hitem okazało się zbieranie naklejek do piramidy żywieniowej.”

„Nauczycielkom bardzo podobała się przygotowana przez nas lekcja. Podziękowały nam za nasze zaangażowanie i urozmaicenie ekspedycji.” – dodała Pani Magdalena.


wróć do listy