PIERWSZE KROKI W KONKURSIE
10.04.2018

JAK WYGLĄDA NASZ PROGRAM?

Przygotowaliśmy dla Was innowacyjną i niestandardową formę wycieczek edukacyjnych – Ekspedycji – do miejsc, w których każdy z nas codziennie podejmuje decyzje o zdrowym odżywianiu, czyli sklepów spożywczych. Jest to nowe podejście do edukacji i połączenia teorii z praktyką. Zajrzyjcie do zakładki O PROGRAMIE, gdzie znajdziecie wszystkie informacje o programie „Od uprawy do potrawy”.

Dzięki Ekspedycjom uczniowie wraz z nauczycielem:

• odkryją jedzenie na nowo,

• dowiedzą się interesujących rzeczy o zdrowym odżywianiu,

• nauczą się dokonywać właściwych wyborów!

Na szkoły, które wezmą udział w Ekspedycji, czekają:

• Boksy edukacyjny: gotowe scenariusze lekcji z zakresu edukacji żywieniowej oraz materiały potrzebne do wykonania ciekawych eksperymentów, które uatrakcyjnią każdą lekcję!

• Książeczki edukacyjne: dla każdego ucznia – dzięki którym dowie się nowych rzeczy zdrowym odżywianiu nawet w domu!

• Paczki „Od uprawy do potrawy”: zdrowe przekąski dla wszystkich uczniów.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W EKSPEDYCJI? Zasady udziału są bardzo proste: wystarczy wejść na stronę ZGŁOSZENIE i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i gotowe! Później nasze Biuro Programu dopasuje termin Ekspedycji do Waszych możliwości. A później już tylko w danym dniu Wasza szkoła pojawia się w sklepie Tesco, gdzie rozpoczyna się przygoda!

A JEŚLI NIE WEŹMIECIE UDZIAŁU W EKSPEDYCJI? Jeśli w Waszej lokalizacji nie znajduje się sklep, do którego możecie udać się na ekspedycję – nic straconego! Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo gotowych scenariuszy lekcji przygotowanych przez metodyków – zajrzycie do zakładki MATERIAŁY DLA NAUCZYCIELI. Po uzupełnieniu krótkiego formularza dostaniecie dostęp do wszystkich materiałów.

Jeśli pojawią się jakieś pytanie, zajrzycie do zakładki NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – jeśli nie znajdziecie tam jakiejś informacji, to kontaktujcie się z nami.


wróć do listy